IVDPlus Hizmeti

Özel bir yazılım ile; Türkiye kamu In Vitro Diagnostik pazarı güncel olarak takip ve analiz edilmektedir. Yıllar içinde oluşan kapsamlı veri tabanı ile çeşitli hizmetler sunulmaktadır.

image

IVDPlus Kapsamında

Türkiye kamu IVD pazarı güncel olarak takip ve analiz edilmektedir, Kapsamlı veri tabanı ile özel yazılım üzerinden; Online Üyelik, MDplus BI Tool, Özel raporlama hizmetleri sunmaktayız.

image
image

IVDPlus Özellikler

Online Üyelik

Test Grubu, Bölge ve Kullanıcı sayısına bağlı olarak yapılan anlaşmalar ile web tabanlı olarak yazılıma erişim sağlanmaktadır. Yazılım kapsamında yer alan birçok raporlama aracı ile analizler yapılabilmektedir.

BI Tool

Excel tabanlı olarak hazırlanan bu İş Zeka uygulaması ile hazırlanmış raporlar üzerinden birçok filtreleme seçeneği ile hızlı analizler yapılabilmektedir. Özellikle sektör yöneticilerine yönelik hazırlanan bu araç yapılan anlaşmalara bağlı olarak belirli periyotlarda hazır olarak üyelere gönderilmektedir.

Özel Raporlama

Yeni ürün girişi, mevcut ürün strateji oluşturma, satış & pazarlama strateji oluşturma gibi faaliyetlere özel olarak amaca uygun raporlar hazırlanarak sunulmaktadır.

Medikal Versiyon

In Vitro Diagnostik sektöründe elde edilen başarı sonucunda, geliştirilen algoritmaların kısmi değişimleri ile Tıbbi Ürün (Medikal) alanda özel projeler geliştirilmektedir.

Web Tabanlı Erişim

IVDPlus yazılımına online olarak tüm PC veya mobil cihaz internet sağlayıcılarından online olarak erişilmektedir. Veriler günlük olarak güncellenmekte ve her kayıt edilen veri aynı anda kullanıcı raporları ve ekranlarına yansımaktadır

6800 Analiz Edilmiş İhale

IVDPlus hizmetinde tüm ihale ve alımlar özel olarak ve uzman ekip tarafından manuel olarak sisteme kayıt edilir. Teknik Şartname değerlendirmesi ve gerekli tüm sınıflandırmaların yapılması ile oluşturulan ihaleler kullanıcı ekranlarına yansıtılır.

image